Умови використання

#

«Аптека 03» є зареєстрованою в Україні торговельною маркою і є комерційним найменуванням Товариства з обмеженою відповідальністю "ТВА-ГРУПП".

Матеріали та інформація, розміщені на сайті, не є фармацевтичною консультацією або елементами фармацевтичної  опіки. Всі матеріали носять інформаційний характер, призначені виключно для ознайомлення, не є, і не можуть бути витлумачені як фармацевтична консультація, фармацевтична опіка, або інша професійна консультація. Ви не повинні використовувати інформацію, розміщену на цьому сайті для прийняття рішень, або вчинення інших дій, без попереднього узгодження з фахівцями. У разі виникнення необхідності отримання консультації, або іншої фармацевтичної допомоги, в конкретній ситуації, Вам необхідно звернутися до аптечних закладів або лікарів. Не слід направляти нам конфіденційну інформацію без попереднього узгодження з персоналом.

Вся інформація розміщена на сайті не є рекламою лікарських засобів, а надає користувачам сайту відомості про аптечну мережу та носить інформаційний характер.

Матеріали, розміщені на сайті, захищені авторським правом, їх відтворення, копіювання та використання дозволяється виключно для цілей ознайомлення. Інше використання даних матеріалів без письмової згоди ТОВ "ТВА-ГРУПП" заборонено.