Конфіденційність

#

В ході перегляду веб-сайту наше обладнання фіксує домен відвідувача, IP адресу, інформацію про комп'ютер, операційну систему, браузер і інтернет провайдера, які використовувалися для перегляду вмісту веб-сайту. Дана інформація фіксується автоматично і не містить даних про Вашу особу. Зазначена інформація використовується нами виключно для статистичного аналізу запитів до веб-сайту та географічного розташування користувачів. Ми не використовуємо і не маємо наміру використовувати дану інформацію з цілями, які якимось чином пов'язані з Вашою ідентифікацією.

Так само, у випадку, якщо Ви захочете отримати будь-яку інформацію від нас, або зв'язатися з нами за допомогою передбачених додатків веб-сайту, як то заповнення інформаційних запитів, використання зазначених у інтерфейсі контактів електронної пошти і т.ін., Вам буде потрібно ввести особисту інформацію для зворотного зв'язку. Ви не зобов'язані надавати нам цю інформацію про себе, але без неї ми не зможемо з Вами зв'язатися і відповісти на Ваш запит.

З метою збереження інформації, яка може призвести до ідентифікації Вашої особи, ми використовуємо технічні і правові засоби для захисту тієї особистої інформації, яка знаходиться в нашому використанні.