Суспільство

 

Ми робимо ці перетворення тому, що ми знаємо і розуміємо суспільство в якому працюємо, і частиною якого ми є.

 

Основною цінністю, та основним принципом Аптеки 03®, є глибоке розуміння важливості та ролі фахівців сектору охорони здоров’я в розвитку суспільства, в якому вони працюють. Тому, одним з наших головних принципів, яким кожен член нашої команди керується в своїй професії є принцип соціальної відповідальності.

Ми розуміємо, що окремі категорії наших громадян, та некомерційні організації мають дуже обмежений доступ до необхідних ліків та іншої необхідної допомоги, а тому дуже значну частину наших зусиль ми направляємо на надання необхідної допомоги саме тим, хто цього потребує найбільше. Аптека 03® приймає активну участь в забезпеченні необхідними ліками соціально незахищених верств населення та дитячих будинків як за рахунок власних коштів, так, і приймаючи активну участь у волонтерських акціях. 

Ми завжди підтримували і надавали необхідну допомогу в міру своїх зусиль, а тому, в разі якщо Ви потребуєте нашої допомоги, будь ласка зверніться до нашого Центру обслуговування клієнтів, і повідомте своє питання, для того, щоб Ваш дзвінок був переадресований відповідальному менеджеру, який надасть Вам усі необхідні консультації щодо можливості та подальшої співпраці.

Ми впевнені, що кожен з нас може змінити життя на краще!