Програми

З метою  покращення доступності ліків мережа «Аптека 03» приймає активну участь у програмі  «Оранж кард».

 

Інформація про Програму «Оранж Кард» в Україні

Програма «Оранж Кард» - це соціальна програма компанії «ГлаксоСмітКляйн», спрямована на збільшення доступу до сучасних, високоефективних препаратів компанії. Підвищення доступності препаратів стає можливим за рахунок надання компанією персональної знижки пацієнтам, котрі її потребують. У 2004 році Програма стартувала в Україні, спочатку з препаратами для лікування бронхіальної астми, пізніше - з онкологічними препаратами. З жовтня 2012 року її дія поширюється на препарат для лікування аденоми передміхурової залози.

Передумовою до створення і поширення Програми «Оранж кард» є те, що кожна людина з хронічним захворюванням потребує доступу до адекватного лікування.

На сьогодні система охорони здоров'я не завжди може задовольнити таку потребу пацієнтів, до того ж вимушені зміни у терапії в багатьох випадках призводять до зниження ефективності лікування. Вартість курсу терапії найчастіше визначається тривалістю, і пацієнти, які страждають хронічними захворюваннями перебувають у невигідному становищі. Саме для таких людей і створена ця Програма.

Довгострокова Програма «Оранж Кард» є втіленням глобальної місії компанії ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна» з метою надання людям більше можливостей почувати себе краще і жити довше.

Програма діє на постійній основі. У разі її припинення всі учасники будуть своєчасно повідомлені.

Хто може брати участь у програмі?

Право участі у Програмі має будь-який пацієнт, який відповідає критеріям Програми:

  • Вам призначений препарат компанії «ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна», на який поширюється ця Програма;
  • діагноз та призначення підтверджені лікарем;
  • заповнена та надіслана заявка на участь у Програмі згідно встановленого зразку. Заявку можна одержати у Вашого лікаря або завантажити тут.

Подробиці про програму «Оранж Кард» на сайті www.orangecard.com.ua або за телефоном безкоштовної гарячої лінії 0-800-30-43210.

 


Партнерська програма «СОС Сервіс Україна» - отримайте знижку на лікарські засоби в аптечних закладах мережі АПТЕКА 03, пред'явивши сервісну картку SOS SERVICE UKRAINE


 

Інформація про Програму "SOS Сервіс Україна" 

Компанію «SOS Сервіс Україна» було створено у 2002 році як спільний проект між ВАТ СК «Скайд-Вест», нідерландською компанією ENІ ltd. та урядом королівства Нідерландів. В основу розвитку компанії покладений більш ніж 25-річний досвід роботи на ринку надання послуг асистанса в Європі.

Напрямок діяльності компанії «SOS Сервіс Україна» — надання послуг інформаційного асистансу, технічного асистансу, юридичного асистансу, медичного асистансу, аварійно-комісарської служби, послуг евакуації юридичним і фізичним особам як на території України, так і за її межами.

Компанія «SOS Сервіс Україна» успішно співпрацює зі страховими компаніями,  українськими та закордонними асистуючими компаніями,  авто-дилерами,авто-імпортерами, лізинговими компаніями, медичними установами, СТО, компаніями, що надають послуги евакуації

На базі компанії «SOS Сервіс Україна» функціонує інформаційний центр — цілодобовий консультаційний центр допомоги Страхувальникам. Дзвінки приймаються українською, російською та англійською мовами.